E-pood

Ostukorv

KKK

Kui kiiresti jõuab pakk kohale?

Enne kella 15 tehtud tellimused saadame välja samal päeval. Üldiselt jõuab kaup tellijani mõne päeva jooksul. Pühade ajal ja muudel tähtpäevadel võib minna kauem.

Kust paki kätte saab?

E-poe kaubad toimetab Tartus, Pärnus ja Tallinnas Sinuni meie partner OSC kuller, ülejäänud Eestit katab Itella SmartPost.

Kui palju maksab saatmine?

Itella SmartPosti tellides on saatmiskulu 5€, kulleriga: Tartu linna piires 2.40€, linna piiridest välja kuni 10km 6€, Tallinna linna piires 4.20€, väljapoole linna piire 6€, Pärnu endise linna piires 4.90€, väljapoole endise linna piire 6.90€.

Kuidas tasumine käib?

Tellimuse eest saab tasuda läbi kõikide suuremate pankade: Swedbank, SEB, LHV, Nordea, Danske, Coop Pank. Tasuda on võimalik ka krediitkaardiga.

Kas minu kaardiandmeid hoitakse turvaliselt?

Meie partner on Maksekeskus, kes hoiab sinu kaardiandmeid turvaliselt ning ei jaga neid kunagi kaupmeeste ega kolmandate osapooltega. Kõik sinu andmed on kaitstud!

Veebipoes on turvaline SSL andmete edastamine (nagu Eesti ID-kaardil)

SSL-i kasutamine tagab www.taluturg.ee e-poes suurema privaatsuse ja turvalisuse kui krüpteerimata veebiühendus. See vähendab ohtu, et kolmas osapool sinu teavet volitamata kopeerib ja ära kasutab. Veebibrauserites kuvatakse SSL-ühenduse olemasolul lukuikoon.