Alates 75€ TASUTA TARNE!

Sulge otsing
Otsi tooteid

Tooted

Ostukorv

KKK

Miks ma pean valima piirkonna ja transpordimeetodi enne e-poodi sisenemist?

Taluturul on Tartus, Pärnus ja Tallinnas erinevad laod ning ka osalt erinev tootevalik. Pakk saadetakse teele vastava piirkonna laost.

Kuller toob Sulle kauba kätte Tartu, Pärnu (endise) ja Tallinna linna piires ning kuni 10km linnast välja.

Valides "Muu Eesti" näed ainult neid tooteid, mida saab saata pakiautomaati.

P.S. Kui muudad keset ostlemist oma piirkonda, siis ostukorv läheb tühjaks. Mitmest erinevast piirkonnast kaupa ühte ostukorvi lisada ei saa.

Kui kiiresti jõuab pakk kohale?

Enne kella 15 tehtud tellimused jõuavad kulleriga üldjuhul Sinuni samal päeval. Pakiautomaati tellitud kaup vastavalt tarnija liikumisgraafikule. Pühade ajal ja muudel tähtpäevadel võib minna kauem.

Kust paki kätte saab?

E-poe kaubad toimetab Tartus, Pärnus ja Tallinnas Sinuni meie kuller, ülejäänud Eestit katab Itella SmartPost.

Kauba saad kätte ka poodi järele tulles: Lõunakeskuse Taluturult, Pärnu Keskuse Taluturult või Väike-Järve Taluturult.

Kui palju maksab saatmine?

Itella SmartPosti tellides on saatmiskulu 5€, kulleriga: Tartu linna piires 2.40€, linna piiridest välja kuni 10km 6€, Tallinna linna piires 4.20€, väljapoole linna piire 6€, Pärnu endise linna piires 4.90€, väljapoole endise linna piire 6.90€.

Kuidas tasumine käib?

Tellimuse eest saab tasuda läbi kõikide suuremate pankade: Swedbank, SEB, LHV, Nordea, Danske, Coop Pank. Tasuda on võimalik ka krediitkaardiga.

Kas minu kaardiandmeid hoitakse turvaliselt?

Meie partner on Maksekeskus, kes hoiab sinu kaardiandmeid turvaliselt ning ei jaga neid kunagi kaupmeeste ega kolmandate osapooltega. Kõik sinu andmed on kaitstud!

Veebipoes on turvaline SSL andmete edastamine (nagu Eesti ID-kaardil)

SSL-i kasutamine tagab www.taluturg.ee e-poes suurema privaatsuse ja turvalisuse kui krüpteerimata veebiühendus. See vähendab ohtu, et kolmas osapool sinu teavet volitamata kopeerib ja ära kasutab. Veebibrauserites kuvatakse SSL-ühenduse olemasolul lukuikoon.