Alates 75€ TASUTA TARNE!

Sulge otsing
Otsi tooteid

Tooted

Ostukorv

Toetajad


TikToki turundusklippide tootmine on toetatud Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi ja Euroopa investeeringutega maapiirkondadesse. 

VAATA VIDEOKLIPPE TIKTOKIS

Taluturg TÜ omanikud ja asutajaliikmed on Nopri Talumeierei, Marjamaa Talu ja Mesinik OÜ, kelle idee ja visioon aidata kohalikke talupidajaid ning väikeettevõtteid on aluseks Taluturu loomisele.

Esimesest päevast peale on Taluturu ilme kujundajaks olnud Art Doors, kelle kaunis täispuidust mööbel sisustab meie ruume nii Tartus, Pärnus kui Tallinnas.

Tartu Hoiu-laenuühistu ja Maaelu Edendamise Sihtasutus on meisse uskunud ja meid usaldanud ning on võimaldanud meie arengu.

Lühikese tarneahela toetusmeetmega toetab Pria ja Maaeluministeerium Taluturu tegevusi aastatel 2021-2025 Tartu, Tallinna ja Pärnu Taluturgude müügipindade rendi osas, isikliku sõiduauto kasutamist, mõningaid vajaminevaid külmaseadmete muretsemist ning erinevaid turundustegevusi.

Tänu PRIA ja Maaeluministeeriumi algatatud Lühikese tarneahela toetusmeetmele 2015-2020 on saanud teoks käesolev koduleht ja e-pood, mis on suuresti abiks Taluturu edasisele kasvule. Osaliselt on toetust leidnud projektijuhi tegevus, Lõunakeskuse ja Pärnu Keskuse Taluturgude rendimaksed ning isikliku sõiduauto kasutamine. Lühikese tarneahela toetusmeede oli esimene võimalus soetada vajalikku inventari, nagu näiteks külmvitriinid, külmkambrid, külmkapid ja kassasüsteem. Müügiedendustegevusena saime toetuse abil paar aastat tagasi valmis flaieri, mis tutvustab Lõunakeskuse ja Pärnu Keskuse Taluturge. Tallinnas avasime 05.03.2020 Väike-Järve Taluturu, mille reklaamimiseks oleme kasutanud toetuse abi. Eriolukorra ajal, sel kevadel, oli eluliselt tarvis laiemale ringile endast märku anda, milleks valisime sisuturundusartikli Postimehe veebikeskkonnas ning Äripäeva raadiole antud intervjuu. Mõlemad esitused leiti üles ja tagasiside oli üllatavalt positiivne. Lühikeste tarneahelate toetuse projekti turundustegevustena andsid hea tulemuse aasta lõpul All Media Digitali poolt teostatud jõulukampaania TV3-s ning meie klientide poolt väga hästi tähele pandud Elmari raadios ning selle venekeelses variandis Narodnoje reklaamid ja raadiomängud. Ses väga keerulises olukorras oleksid toetuse abita need tegevused jäänud tegemata. Taluturg on väike-ettevõte ülitiheda konkurentsiga toidukaupade müügi sektoris. Toetus on olnud suureks abiks.

Taluturu eesmärgiks on toetada kohalikke väiketootjaid ning hõlbustada nende toodete turule toomist.