Alates 75€ TASUTA TARNE!

Sulge otsing
Otsi tooteid

Tooted

Ostukorv

Meie missioon

Taluturg loodi 2010. aasta augustis väiketootjatele võimalusena tuua tooted lihtsa vaevaga turule. Mõeldes just neile pisitegijatele, kes ei suuda varustada suuri poekette. Oleme kogu selle aja olnud kindlad oma põhimõttele pakkuda vaid eestimaist kaupa. Tulles aga vastu meie klientide soovile, on sellest aastast Taluturu valikus ka kvaliteetsed mahetooted väljastpoolt Eestit, mille leiad kategooria alt MAITSED MUJALT MAAILMAST nii meie e-poest kui ka kauplustest kohapealt.
Kaheteist aastaga on Taluturu kaubavalik märgatavalt kasvanud ning ostjate ring avardunud.

 


Meie visioon

Meie visioon on lihtsustada kohalike väiketootjate turule tulemist ning koondada Taluturule kokku suurim valik kodumaist talukaupa, mis oleks lihtsasti kättesaadav meie kliendile.
Alustasime Lõunakeskuse Taluturuga, järgnes Taluturu avamine Pärnu Keskuses, Tallinnas Väike-Järve Keskuses ja Tartu Kaubamajas.
Kaupa saab mugavalt koju tellida läbi meie e-poe ning Bolt Food ja Wolt platvormide.

 


Toodang

Taluturul müüakse Eestimaal kasvatatud ja kohalikust toorainest toodetud kaupa. Sellel aastal lisandus ka uus kategooria MAITSED MUJALT MAAILMAST, mille alt leiad kvaliteetset mahekaupa, mis saabub meile väljastpoolt Eestit.

Toodete valikusse kuuluvad nii teed, meed, maiustused, puu- ja juurviljad, pagaritooted kui ka käsitöö ning looduskosmeetika.

Taluturu kohvikutes pakume toite, mis on valmistatud meil müügil olevatest toorainetest. Iga päev küpsetavad meie pagarid ehtsat rukkileiba ning kondiiter valmistab maitsvaid kooke ja torte.

Jõudu ja head energiat annavad värskelt pressitud mahlad ja maitsvad smuutid.

 

Asume Tartus Lõunakeskuses, Tartu Kaubamajas, Pärnus Pärnu Keskuses ja Tallinnas Väike-Järve Keskuses.