Alates 75€ TASUTA TARNE!

Sulge otsing
Otsi tooteid

Tooted

Ostukorv

Meie missioon

Taluturg loodi 2010. aasta augustis väiketootjatele võimalusena tuua tooted lihtsa vaevaga turule. Mõeldes just neile pisitegijatele, kes ei suuda varustada suuri poekette. Oleme jäänud kindlaks põhimõttele müüa vaid eestimaist kaupa ning oma kohvikutes ja restos pakkuda valdavalt meie oma tootjate toorainest valmistatud toitu.

Üheksa aastaga on Taluturu kaubavalik märgatavalt kasvanud ning ostjate ring avardunud.

 


Meie visioon

Meie visioon on lihtsustada kohalike väiketootjate turule tulemist ning koondada Taluturule kokku suurim valik kodumaist talukaupa, mis oleks lihtsasti kättesaadav meie kliendile.

Alustasime Lõunakeskuse Taluturuga, järgnes Taluturu avamine Pärnu Keskuses, seejärel Tartu turuhoones ning kõige värskem pood avas uksed Tallinnas Väike-Järve Keskuses.

Kaupa saab mugavalt koju tellida läbi meie e-poe.

 


Toodang

Taluturul müüakse Eestimaal kasvatatud ja kohalikust toorainest toodetud kaupa.

On üksikuid erandeid, nagu šokolaadid, kus põhitooraine ei ole eestimaine, kuid kliima meil ikka nõnda soe ei ole, et kakaoubasid veel saaks.

Toodete valikusse kuuluvad nii teed, meed, maiustused, puu- ja juurviljad, pagaritooted kui ka käsitöö ning looduskosmeetika.

Taluturu kohvikutes ja restos pakume toite, mis on valmistatud meil müügil olevatest toorainetest. Iga päev küpsetavad meie pagarid ehtsat rukkileiba ning kondiiter valmistab maitsvaid kooke ja torte.

Jõudu ja head energiat annavad värskelt pressitud mahlad ja maitsvad smuutid.

 

Asume Tartus Lõunakeskuses, Tartu turuhoones, Pärnus Pärnu Keskuses ja Tallinnas Väike-Järve Keskuses.