Alates 75€ TASUTA TARNE!

Sulge otsing
Otsi tooteid

Tooted

Ostukorv

Võida Tammejuure Mahetalu tooteid!

01.09.2020

Taluturu kümnenda sünnipäeva raames oleme igal nädalal teile lähemalt tutvustanud ühte meie tootjat.

Sellel nädala staar on Tammejuure Mahetalu.

Tammejuure Mahetalu on 30 aastat Läänemaal tegutsev peretalu, mis valmistab külmpressitud õlisid, kiviveski jahusid, ehedaid helbed ja kanepitooteid. Toodang valmib omakasvatatud mahetoorainest ja talu enda öko-sertifitseeritud seadmetega – et tagada kohaliku päritoluga toidu ja kvaliteedi garantii. 

Ökotoodete valmistamiseks on kasutatud päikeseelektrijaama poolt toodetud taastuvenergiat. Tooraine kuivatatakse biokatla abil. Selline tootmisviis tagab väiksema ökoloogilise jalajälje – jätame tulevastele põlvedele puhtama keskkonna! 

Kanepit kasvatatakse juba 10 aastat. Tooted on müügil Taluturul Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Mahetalu on pälvinud mitmeid auhindu kvaliteetsete ja maitsvate toodete eest. 2018. aastal pälvis Tammejuure Mahetalu Eesti Parim Mahetootja tiitli! 

Kanepiõli on päevalilleseemneid meenutava maitsega ja rohelise värviga terviseõli, mis sisaldab rohkelt Omega 3 rasvhappeid, E-vitamiini, antioksüdante ja klorofülli. Sobib immuunsuse tõstmiseks, kolesterooli alandamiseks juues 1-2  lusikatäis päevas, võib lisada ka salatile, dipikastmele, ürdivõi sisse, püreesupile. Kasutades kanepiõli nahale ja juustele, on toitev ja niisutav toime, pannes juuksed särama ja naha pehmeks, olles ideaalne allergiavaba looduskosmeetika toode. Parim Mahetoode 2013 auhind. Toodetud päikeseenergiaga!

Kooritud kanepiseemned on pähklise maitsega tervislik toidulisand, mis sisaldab rohkelt Omega-3 rasvhappeid, rauda ja magneesiumit. Kasuta toidu kaunistamiseks, salatile, magustoitudele, püreesupile või valmista taimset piima. Need on nii maitsvad, et kes proovib, see juurde soovib! Parim Tervisetoode 2020 auhind. Toodetud päikeseenergiaga!

Sellel nädalal loosime välja 3 inimesele 500ml kanepiõli ja kooritud kanepiseemneid.

Osalemiseks mine meie Facebooki lehele ja vasta seal olevale küsimusele.

Võitjad kuulutame välja reedel, 4. septembril.