Alates 75€ TASUTA TARNE!

Sulge otsing
Otsi tooteid

Tooted

Ostukorv

Võida RemedyWay tooteid!

07.09.2020

RemedyWay OÜ on Eesti ettevõte. Tegevusvaldkonnaks on kõik, mis on seotud inimese tervisega: terviseteemaliste käsiraamatute kirjastamine; naturaalsest toorainest meesegude ja toortatra maiustuste, -snäkkide tootmine; mahe toortatra tangude ja -jahude tootmine; tooted tatrakestadest ning kosmeetilise salvi valmistamine.

RemedyWay on loodud Virgo ja Ljudmilla Mihkelsoo üle 20 aastase töö tulemuste propageerimiseks, viimaks nende ideid ja praktilisi kogemusi igaüheni ning rahvusvahelisele turule.

Ettevõtte nimi on valitud eesmärgiga viia teave ja tooted ka rahvusvahelisele turule. „Remedy“ tähendab inglise keeles „abinõu“, „tervendav“, „ravim“ ning „Way“ – „teekonda“.

RemedyWay tegutseb selle nimel, et aidata inimestel elada terve elu tervena!

RemedyWay on juhtivaid toortatra töötlejaid ja turustajaid Eestis.

RemedyWay alustas oma esimeste toodete väljatöötamist Virgo ja Ljudmilla Mihkelsoo talu köögis Viira talus. Kuna kliente tuli juurde ja soovi oli teha rohkem tooteid suuremates kogustest valmis 2014 aastal Täkumetsa külas, Ida-Virumaal tehas. Tehase ehitamisel ja sisustamisel otsustati järgida kõiki parimaid ökoloogilise tootmise nõudeid.

2015 a aprillis sai RemedyWay tehas Täkumetsa külas, Ida-Virumaal mahetunnustuse.

Kogu toodang valmistatakse puhtast Eestimaisest toorainest ja on gluteenivaba. Käsitööna valmivates toodetes kasutatakse suhkru asemel mett ning need ei sisalda säilitus- ega muid tervist kahjustavaid aineid.

Suur osa toodetest omab kvaliteedimärki Tunnustatud Eesti Maitse (pärjatud Pääsukese märgiga), mis näitab toodete kvaliteeti.

RemedyWay OÜ pälvis 6.09.2015. a. Eesti Maaeluministeeriumi tänukirja tunnustusega Eesti tatra väärindamise ja kvaliteetsete toodete turuletoomise ning tatra propageerimise eest!

Alates 01.09.2017 on RemedyWay OÜ esimene ettevõte Eestis, kellel on ametlikult õigus kasutada oma toodete pakendil üleeuroopalise litsentseerimise süsteemi alusel väljaantavat gluteenivaba kaubamärki, mille tähis on „läbikriipsutatud viljapea“.

Kõikide tervisesõprade rõõmuks loosime sellel nädalal välja kolm auhinnapakki, milles igaühes 2 uut müslit ja 3 Jõupähklit! 

Osalemiseks leia meie Facebooki lehelt loosipostitus ja vasta seal olevale küsimusele!

Võitjad kuulutame välja reedel, 11. septembril!