Alates 75€ TASUTA TARNE!

Sulge otsing
Otsi tooteid

Tooted

Ostukorv

Võida ÖselBirch kasemahlasid!

06.07.2020

Algas Taluturu sünnipäevakampaania kolmas nädal!

Taluturu selleaastase 10nda sünnipäeva raames tutvustame Sulle lähemalt meie vahvaid tegijaid!

Iga nädal uus tootja ja uus auhinnamäng!

Sellel nädalal astub rahva ette armas ÖselBirch pere!

“ÖselBirch kasemahlajookide inspiratsooniks on meie armastatud vanama Saaremaalt, kes kogub iga varakevad kasepuudest toitvat ja maitsvat mahla ning paneb selle hapnema. Hapendatud kasemahl saab tavaliselt valmis esimesteks heinategudeks ning on meile kõigile parimaks kosutuseks kuumal päeval heinamaal.

Kasemahla kasulikkusest räägitakse legende. Vanarahvas teab rääkida, et kasemahlaga seondub kevadine sillerdav päike ning igavene noorus. Tihtipeale nimetab rahvatarkus kasemahla ka elueliksiiriks ning kasutatakse just kevadeti organismi turgutamiseks.

Kasemahl sisaldab vett, glükoosi, fruktoosi, vitamiine (C, PP, karotiin), suhkruid, aminohappeid, rauda, fosforit, kaltsiumi, kaaliumi, magneesiumi, tsinki. Mikroelementide kogus kasemahlas on aga pigem vähene, varieerub aastast aastasse ning oleneb ka pinnasest, kust kasemahl kogutud on.

Meite kaselimpsid on valminud lapsepölve mäletuste järgi, kui vanama heinamaal kadakate alla jahedasse varju peidetud kasemahl see köikse parem janukustutaja oli.

ÖselBirchi jaoks on jätkusuutlik keskkond väga oluline: iga müüdud pudeli pealt annetame 3 senti World Cleanup Day heaks ning rahvusvahelise heategevusettevõttega Plant-for-the-planet.org istutame iga aasta vähemalt 500 uut puud.”

Loosi läheb kaks ÖselBirch segupakki kasemahlasid!

Ühe loosime välja Taluturu Facebooki lehel (FB: Taluturg) ja teise meie Instagrami kontol (IG: @taluturg).

Võitjad selguvad juba sellel reedel, 10. juulil!

Mine osale kindlasti!

Kui oled meie tootja ja soovid kampaanias kaasa lüüa, siis rohkem infot: kati@taluturg.ee