Alates 75€ TASUTA TARNE!

Sulge otsing
Otsi tooteid

Tooted

Ostukorv

Võida Be More Superfoods tooteid!

05.10.2020

Be More Superfoods on Eesti ettevõtte, kelle eesmärgiks on pakkuda võimalikult laia valikut erinevaid tervisetooteid. Nii leiabki meie valikust supertoidu- ja kollageenisegusid, toorbatoone, puruteesid, toidulisandeid ning supertoite. Kõik need on valmistatud kvaliteetset tooraineist ning kontrollitud meie enda poolt.

Kust tekkis idee Be More Superfoodsi loomiseks?

Meie tegevjuht ja asutaja Kirti oli aastaid võidelnud erinevate terviseprobleemidega ning olles ise äärmiselt aktiivne inimene, jõudis ta punkti, kus keha ei jaksanud enam tegemistega kaasa käia. Kuna ta ise peab elama laktoosi- ja gluteenitalumatusega siis hakkas ta otsima alternatiive, kuidas enda tervist turgutada ning jõudis välja supertoitude maailma. Olles ise reaalselt need enda peal järgi proovinud, oskas Kirti supertoite ka teistele soovitada ja sealt arenes lõpuks välja idee neid Eestis tootma hakata.

Mis asi on üldse supertoit?

Supertoit on lihtsamalt öeldes väetoit, ehk temas leidub tohutus koguses erinevaid kasulikke aineid. Toome ühe hea võrdluse – Eesti üks kõige C-vitamiini rohkemaid marju on astelpaju, mis sisaldab maksimaalselt 1600 mg 100 grammi kohta, samas kui maailmas on kõige C-vitamiini rohkem mari camu-camu, mille sisaldus on lausa 2800 mg 100 grammi kohta. Täpselt nii olemegi kombineerinud maailma ja Eesti väetoidud ühte pakki, et inimene saaks ühe supilusikaga endale vajalikud aineid kätte.

Kuidas supertoidusegusid tehakse?

Supertoidusegu tooraine tuleb üle maailma ning meie oleme välja valinud just kõige kvaliteetsemad neist. Seejärel saadetakse need Eestisse, kus supertoidud külmkuivatatakse ning seejärel pulbriks jahvatatakse. Seda tootmismeetodit kasutame just seetõttu, et kuumtöötlemisel kaoksid väetoitude kasulikud omadused, külmkuivatmisel need aga säilivad. 

Mida kasulikku Be More toodetest saab?

Olenevalt tootest on valik tõesti suur – supertoidusegud sisaldavad erinevaid vitamiine, mineraal- ja kiudaineid, aminohappeid, valke ja palju muud. Iga toode on erinev ning oleme need kokku pannud sedasi, et ühes pakis sisalduvad aineid oleksid kooskõlas ning aitaksid üksteist. Näiteks vajab keha kollageeni sünteesimiseks rohkelt C-vitamiini, mistõttu leiab seda meie kollageenisegudest täpselt paraja koguse, et keha saaks sünteemisprotsessiga alustada. 

Kuidas supertoidusegusid tarbida?

Meie soovitus on lisada neid smuutile, sest see on tervislik, toitev, maitsev ja kiire. Samas on inimesi, kes panevad neid ka lihtsalt vette – maitse pole ehk sama hea, kuid kindlasti saab kõik vajalikud ained ka sedasi kätte. Kellel hommikuti rohkem aega, võib seda lisada ka pudrule või müsli peale, mis on samuti väga toitev ja maitsev alternatiiv. Oluline on vaid see, et supertoite ei tohi kuumtöödelda – nii kaotavad nad enda vajalikud omadused.

Kui tahaksid võita endale vabalt valitud kaks supertoidusegu, siis vasta küsimusele, mille leiad Taluturu Facebooki lehel olevast loosipostitusest!