Alates 75€ TASUTA TARNE!

Sulge otsing
Otsi tooteid

Tooted

Ostukorv

Käimas on Chaga Health nädal!

15.09.2020

Mis on Chaga Health? 

Oleme 2014 loodud Tõrva ettevõte, mis toodab immuunsust toetavaid looduslikke eliksiire chaga ehk kasetüvel kasvava musta pässiku, ravimtaimede, marjamahlade, C-vitamiini baasi. Eestis oleme müügil TALUTURUL, suuremates ja väiksemates tervisepoodides ning erinevates e-poodides – kaasa arvatud Chaga enda omas https://chagahealth.eu/pood/ kust on sul võimalik lugeda meie toodete kohta ka täpsemat infot.

Millest/kuidas Chaga Health sündis?

Meie eliksiirid baseeruvad Mulgimaa 100 aasta vanusel originaalretseptil ning on valmistatud chagast e. mustast pässikust e. vanarahva keeles kasekäsnast, ravimtaimedest ja meest. Tunneme nimepidi iga talunikku ja metsameest, kes mahealadelt meile musta pässikut, ürte ja mett koguvad. Sama käib Enzo Agileri kohta, kes oma perefirmaga Põhja-Itaalias mahe-aaloed kasvatab.

Seda pudelisse pandud hoolt ja armastust tunnevad ka chaga eliksiiri sõbrad nii Eestis kui ka mujal maailmas.

Mida Chaga eliksiir minuga teeb?

Kui sa hoolid oma tervisest ning olla terve on sinu baasväärtus, siis aitavad meie eliksiirid taastada väsinud organismi, tasakaalustada immuunsüsteemi ja ennetada haigestumist erinevatesse külmetus- ja viiruhaigustesse. Puhas loodus, teadus ja Mulgimaa vanarahva tarkus on põimitud ühte, et aidata sul olla iga päev tervem ja tugevama immuunsüsteemiga. 

Chagas e. mustas pässikus on 200 bioaktiivset ainet ja see raviseen on olnud ammustest aegadest vanarahva immuunsüsteemi toetaja. 

Oleme lisanud eliksiiridele ka C-vitamiinirikkad marjamahlad, mis teevad organismile C-vitamiini omastamise kergemaks. Mahlades on palju ka looduslikke bioflavonoide (ühendid, mis teevad kahjutuks vabu radikaale, väljutavad kahjulikke aineid, võitlevad viiruste vastu), valke ja süsivesikuid.

Millised tooted meil hetkel valikus on?

Toodame 3 eliksiiri, mis tulevad kõik nii väikses (250ml) kui ka suures pudelis (500ml)

1. Elemental eliksiir – mahe  https://chagahealth.eu/toode/elemental-eliksiir/

2. Immuno astelpaju eliksiir mahe ja mitte mahe https://chagahealth.eu/toode/immuno-eliksiir-chaga-astelpaju-500ml/

3. Immuno mustsõstra eliksiir mahe ja mitte mahe  https://chagahealth.eu/toode/immuno-eliksiir-chaga-mustsostar-500ml/

Lisaks on meil tootevalikus ka chaga pulber ja chaga tükid.

Mis vahet on mahe ja mitte mahe tootel? 

Mittemahe eliksiir on toodetud sarnase retsepti järgi kui mahe aga tooraine on ostetud Eesti väiketootjatelt, kellel pole mahe sertifikaate.