Alates 75€ TASUTA TARNE!

Sulge otsing
Otsi tooteid

Tooted

Ostukorv

Head aega, Väike-Järve!

01.07.2024

Väike-Järve Taluturg avas oma uksed 5. märtsil 2020. Olime elevil ja ootusärevad meie uue Tallinna poe avamise üle ja siis tabas Eestit koroonapandeemia, mis pani meid kohe ootamatustesse raskustesse.

Vaatamata kõigele, meie Tallinna tiim siiski ei andnud alla ning neli aastat hiljem oleme endiselt olemas.

Väike-Järve Taluturul oleme eestimaisele toidukaubale lisaks pakkunud värsket leiba, saiakesi, croissante, salatikausse, maitsvaid kooke ja muid hõrgutisi ning samuti nädala sees sooja toitu lõunapausi ajal. Nii nagu Taluturule kombeks, kasutame valdavalt kodumaist toorainet ning kõike, mida teeme, lisame kuhjaga hoolt ja armastust.

Nüüd, kui oleme kolimas uude asukohta – Solarisse, Tallinna südamesse, uurime Väike-Järve Taluturu säravalt juhatajalt Margelt, millised on tema kolimiseelsed mõtted ja emotsioonid?


“Minu tee Taluturul algas aastal 2020. On aasta mis jääb igati meelde. Maailma vapustas koroona ja mind vapustas tööpakkumine Taluturul. 🙂

Paljud kaotasid töö, aga mina sain uue ja põneva väljakutse, mille valdkonnast polnud mul õrna aimugi.

Proovida või mitte? Kas saan hakkama või ebaõnnestun?

Täna võin julgelt sirge seljaga öelda, et sain hakkama!

Siirad ja suured tänud, kes uskusid ja võimaluse andsid! Vahest isegi nägid minus seda, mida ma ise veel avastanud ei olnud.

Oleme selle ajaga läbinud suuri muutusi ja muudatusi. Kõige suurem muudatus toimub just nüüd aastal 2024. Nimelt kolime Solarise Keskusesse. Linna kliendid juubeldavad ja tänavad, Nõmme kliendid on nukrad.

Loodan siiralt, et nad leivad selle aja ja tahte meid ka uues kohas külastada.

Nüüd on see hetk, kus silmanurka tuleb väike pisar, MEIE TOREDAD KLIENDID. On meeletult palju erilisi hetki, mille võtan endaga kaasa ja mis ei unune.

Näe ise ja ka sind nähakse.

Kuula ja sind kuulatakse.

Anna ja sulle antakese.

Need on märksõnad, mis jäävad meelde Väike-Järvelt.

Sõna VÄIKE ei ütle alguses midagi, kuigi selle taga on suur töö ja panustamine. Just nimelt meie toredate VÄIKEETTEVÕTTETE poolt.

Vaatan neid nüüd juba teise pilguga ja hindan väga nende töid ja tegemisi.

Nendega koostöö on midagi enneolematut ja erilist. Kui palju energiat, tahet ja armastust meie kodumaised pisitegijad oma toodetes pakuvad.

Loodan siiralt ja südamest, et meie koostöö kestab pikki ja ilusaid aastaid.

Hetkel, siin kolimise virrvarris, ei oskagi oma emotsioone sõnadesse ega paberile panna. On nukrust ja rõõmu. Pisaraid ja naeru. Püüan võtta endaga kaasa kõik ilusa ja hea. Muidugi ka oma imetoreda kollektiivi, mis peagi suureneb.

Meie tore koostöö klientide ja majarahvaga jääb alati erilisele kohale minu südames. Hoidsime ja olime hoitud. SUURED TÄNUD!

Ootan teid kõiki SOLARISSE!”

Täname veelkord kõiki, kes on meid aastate jooksul Väike-Järve Keskusest üles leidnud!

Meie uus kodu Solaris Keskuses saab olema täis soojust ja kodutunnet, mida oleme Väike-Järve Taluturul hoidnud. Kutsume kõiki meie püsikliente ja uusi sõpru meid külastama! Avame uksed juba 19.juulil!

Järgmises blogipostituses jagama esimesi emotsioone uuest asukohast!

Kohtumiseni Solarises!