Alates 75€ TASUTA TARNE!

Sulge otsing
Otsi tooteid

Tooted

Ostukorv

Andri-Peedo talu tuleb Kaubamaja Taluturule

04.05.2022

Armas Tartu sõber, sellel NELJAPÄEVAL, 5.mail, tuleb meile Kaubamaja Taluturule külla Andri-Peedo talu! Kohal on kell 11-14 ning mekkimiseks pakuvad oma uusi maitsvaid tooteid!

5.mail TERVE PÄEVA on Kaubamaja Taluturul ka KÕIKIDELE TOODETELE -15% SOODUS! Nii et lausa mitu head põhjust meilt läbi astuda!

TALU TUTVUSTUS:

Andri-Peedo talus hakati kitsi pidama 2009. aastal kui peremees Kermo ja perenaine Linda linnast maale kolisid. 2017. aastal avati Põhjamaade moodsaim kitsefarm, kus on avar ja valgusküllane kitselaut, Eestis ainulaadne heinakuivati, kõrgtehnoloogiline meierei ja hubane talukohvik (White Guide 2021).

Kvaliteeteset toitu söövate ja rõõmsate loomade piimast valmistatakse koha peal asuvas meiereis maitsvat käsitööjuustu ja kitsepiimatooteid.

Andri – Peedo talus toimetavate kitsede mahedamaitseline piim ning piimasaadused on suurepärased täiendused igale toidulauale .

UUED TOOTED, MIDA SAAD MAITSTA:

Salatijuustud

Mureda struktuuriga salatijuustud on heaks lisandiks näiteks pastale, salatile ja köögiviljadele. Sobivad eriti hästi kasutamiseks värsketes salatites ja küpsetiste valmistamisel. Juust ise on üsna soolane ja maitsekas ja nii see peakski olema, sest eesmärk on maitse edasi kanda ülejäänud koostisosadele. Ürdi- ja mustsõstraõlimarinaadid on ideaalsed salati maitsestamiseks, juurviljade, liha ja kala marineerimiseks, krõbeda baguette sisse kastmiseks. Mustsõstra marinaadile annavad maitse kodumaised mustsõstralehed. Kasutame rapsiõli- ei tahku külmkapis. Säilib avamata 45 päeva.

Praejuust

Maitsekas praejuust on hea kaaslane suupistevaagnal või ka pastaroal. Praadida ilma õlita, kuival pannil või grillida. Praadimiseks sobivaim viilu paksus on umbes 1 cm, grillimiseks peaks juustuviil olema veidi paksem.

Juust on nautimiseks valmis kui mõlemad pooled on kuldpruunid. Säilib avamata 28* päeva. Kaasas retsept.

Trühvli-Caporale

2 kuud laagerdunud, pähklise maitsega Caporale juust trühvlilisandiga. Sobib hästi nii omaette kui ka suupistevaagnale, eelroogadesse ja erinevatesse pastaroogadesse. Säilib avamata 120 päeva.

Kui oled neljapäeval kella 11-14 vahel meie kandis, siis astu kindlasti läbi!